Ферстаппен: У 2020-му ми отримаємо шанс домогтися успіху

September 21, 2018 - By Arturo Altman

Після Гран Прі Сінгапуру Макс Ферстаппен провів кілька днів вдома в Монако, а в середу відвідав нідерландський місто Гронінген, де брав участь у церемонії відкриття магазину Jumbo. Поруч з ним з 19 вересня по 21 жовтня буде працювати фірмовий магазин Макса Ферстаппена, в якому представлена машина Red Bull Racing, оригінальний комбінезон і жовтий шолом, в якому гонщик виступав в Гран-Прі Австрії. На церемонії відкриття він розповів про стосунки зі спонсором, перспективи команди і майбутньої роботі з Honda і П’єром Гасли.

Макс Ферстаппен: «У мене особливі відносини з Jumbo – це мій перший спонсор в автоспорті, підтримував мене з тих пір, як я виступав у Формулі 3, тому я хотів що-небудь зробити для цієї компанії, наприклад, відкрити магазин цієї мережі в Гронінген. Мій фірмовий магазин теж виглядає непогано. Здорово знову побачити тут свій жовтий шолом і зустрітися з уболівальниками.

Я трохи хвилювався перед першою зустріччю з Виконавчим директором Jumbo Фрітцем ван Ердом. Мені було 16 років, ми зустрілися в його офісі. Звичайно, нашою метою було потрапити в Формулу 1, але першим кроком до цього повинна була стати Формула 3. Це був великий крок вперед. Але завжди треба вірити в себе. По-моєму, було правильно провести сезон у Формулі 3, і в підсумку виявилося, що я правий.

Перспективи в гонках, що залишилися? Рік тому я виграв в Мексиці і, можливо, повторю цей результат в цьому сезоні, хоча зараз у нас менш потужний мотор, ніж тоді. Ніколи не знаєш, як розвиватимуться події. Я вважаю, що у нас найкраще в пелотоні шасі, і Гран Прі Сінгапуру це довів. Наступного року доведеться нелегко, але я сподіваюся, що в 2020 – му ми отримаємо реальний шанс домогтися успіху.

Ми сподіваємося, що з наступного року, коли ми почнемо співпрацювати з новим постачальником моторів, все буде рухатися в потрібному напрямку. У мотористів Honda набагато більший бюджет, ніж у нашого нинішнього постачальника. Вони прогресують, і результати стендових випробувань це підтверджують. У Honda всі мотивовані і хочуть перемагати. У Red Bull Racing такі ж цілі.

Чутки про Фернандо Алонсо в Red Bull Racing? Наскільки я знаю, контракт з ним ніколи не був варіантом для нас. Ми відмінно порозуміємося з П’єром Гасли. Я радий, що в підсумку команда зупинилася саме на ньому».

Сьогодні Макс Ферстаппен працює на симуляторі на базі команди, готуючись до Гран Прі Росії…

«У цьому році я вперше виступав на Поль-Рикаре, і мені було замало одного дня роботи на симуляторі в Мілтон-Кінс, тому я тренувався вдома, – додав Ферстаппен. – Проїхати 100 або 200 кіл за день, щоб освоїтися – це допомагає. Але в основному мої друзі частіше за мене використовують гоночну приставку”.

Receive News & Ratings Via Email - Enter your email address below to receive a concise daily summary of the latest news and analysts' ratings with our FREE daily email newsletter.