Дворкович зажадав покарати віце-президента Федерації шахів за наклеп

September 19, 2018 - By Arturo Altman

Претендент на посаду керівника Міжнародної шахової федерації (FIDE) та член опікунської ради Федерації шахів Росії Аркадій Дворкович подав скаргу до швейцарської прокуратури на віце-президента FIDE Георгіоса Макропулоса з вимогою притягнути його до відповідальності за наклеп.

«Я буду приймати всі можливі правові заходи для захисту моєї репутації і доброго імені. Вчора мої швейцарські адвокати направили скаргу до окружної прокуратури Лозанни, щоб притягнути до відповідальності пана Макропулоса за наклеп», – Дворкович написав на своїй сторінці в Twitter.

Раніше Макропулос подав скаргу в комісію FIDE з етики, звинувативши Дворковича в порушенні етичного кодексу, так як він нібито використовують недозволені методи агітації, у тому числі свої дипломатичні зв’язки, з метою тиску на представників національних федерацій. Грек також виступив за усунення Дворковича від шахової сфери на вісім років. Дворкович назвав звинувачення брехнею.

Банки відмовляються працювати з FIDE з-за Кірсана Ілюмжинова
На пост глави FIDE, крім Дворковича, претендують Макропулос і британський гросмейстер Найджел Шорт. Вибори керівника FIDE повинні відбутися на конгресі організації 3 жовтня у Батумі. Раніше виконавчий комітет FIDE виступив проти переобрання чинного президента організації Кірсана Ілюмжинова, який перебуває під санкціями США за підтримку уряду Сирії, і вирішив передати його повноваження Макропулосу.

Receive News & Ratings Via Email - Enter your email address below to receive a concise daily summary of the latest news and analysts' ratings with our FREE daily email newsletter.