«ВКонтакте» запускає магазин ігор для ПК і консолей

September 19, 2018 - By Arturo Altman

Соціальна мережа «ВКонтакте» запустила магазин ігор на платформі соціальної комерції VK Pay, яка була запущена в кінці червня. З допомогою VK Pay можна купувати і продавати товари та послуги в спільнотах «ВКонтакте». В VK Pay немає комісії за введення, висновок і переказ коштів. Користувацька база VK Pay перевищує 2 млн осіб.

«ВКонтакте» запускає магазин ігор для ПК і консолей
В соціальній мережі «ВКонтакте» незабаром з’являться подкасти
У магазині можна купувати ігри для ПК і консолей нового поколінь з ексклюзивними знижками та кешбеком. Там же можна буде поповнити рахунок, купити внутрішньоігрової валюту, придбати додатковий контент для ігор. Магазин ігор доступний розділі VK Pay в мобільному і веб-версії соцмережі.

Після оплати ключ та інструкція для активації гри відправляються користувачеві в особистому повідомленні. Зараз користувачам пропонують ігри таких видавців, як Electronic Arts, Blizzard, Sony і багато інших. Каталог ігор обіцяють постійно наповнювати новими позиціями і свіжими релізами.

«ВКонтакте» запускає магазин ігор для ПК і консолей
Бажаючі можуть придбати підписку на World of Warcraft і останнє доповнення для неї, підписку на сервіс PlayStation Plus, повну версію шутера Overwatch, симулятор життя The Sims 4 і численні внутрішньоігрові набори і каталоги.

Що стосується кешбэк, то, наприклад, за передзамовлення FIFA 19 Ultimate можна повернути на рахунок 121 рубль, а за придбання ПК-версії «Battlefiled 1: Революція» — вже 489 рублів кешбэка. Протягом трьох днів діють великі знижки на ігри Electronic Arts (до 60%).

«ВКонтакте» день за днем з’являються нові офіційні спільноти розробників і видавців відеоігор зі всього світу. Для них VK Pay і наш маркетплейс ігор — це новий зручний спосіб продавати свої товари та послуги, а для користувачів — можливість отримувати унікальні пропозиції та акції з перших рук і ділитися ними зі своїми друзями і передплатниками. Першим ігровим пропозицією VK Pay стала популярна зараз PUBG для ПК: через платформу можна було придбати не тільки саму гру, але ще й ключі для неї. При покупці на суму від 600 рублів користувачеві ВКонтакте в особистому повідомленні приходив подарунок: промокод на унікальний набір предметів у грі — VK Set, — який неможливо отримати ніякими іншими способами.

Receive News & Ratings Via Email - Enter your email address below to receive a concise daily summary of the latest news and analysts' ratings with our FREE daily email newsletter.
Free Email Newsletter

Enter your email address below to get the latest news and analysts' ratings for your stocks with our free daily email newsletter: