Магазини «МегаФон» і «МТС» почали безкоштовно міняти старі на нові смартфони

September 12, 2018 - By Arturo Altman

Ось вже багато років компанії «МегаФон» і «МТС» є не лише стільниковими операторами, але ще й продавцями різної електроніки, але, як правило, смартфонів. У кожному салоні зв’язку на території Росії можна придбати різні електронні товари, що охоче і роблять мільйони росіян кожен місяць. Як вдалося з’ясувати сьогодні, 18 вересня 2018 року, починаючи з сьогоднішнього дня їх роздрібні торгові точки почали безкоштовно міняти старі смартфони на нові.

Повідомляється, що компанії «МТС» і «МегаФон» уклали угоду з Smartprice, в рамках якого остання викуповує всі здані бувші у використанні телефони, після чого відновлює їх і продає повторно в різних країнах світу з гарантією строком до 90 днів. Для простого росіянина, якщо він хоче обміняти свій мобільний пристрій, все досить просто і зручно. Потрібно лише мати на руках старий телефон і паспорт для оформлення угоди.

Мова йде про програму під назвою Trade-in, в рамках якої всі охочі можуть безкоштовно обміняти який-небудь старий смартфон від деяких виробників на будь-який новий. Якщо вартості бувшого у використанні виявиться достатньо для того, щоб отримати нову модель, доплачувати не доведеться, тобто обмін дійсно станеться повністю безкоштовно. В інших випадках потрібно буде доплатити до вартості нового мобільного пристрою.

В даний час приймають 26 моделей телефонів від Sony і 30 моделей від LG. Приміром, за телефон LG G6 дають 8 010 рублів, а Sony Xperia XZs оцінюють в 13 530 рублів. Звичайно, точна сума грошей безпосередньо залежить від зовнішнього вигляду смартфона, його комплекту поставки, а також ряду інших факторів, у тому числі зношеності батареї. Щоб скористатися спеціальною пропозицією необхідно відвідати салон зв’язку «МТС» або «МегаФон», після чого попросити співробітника оцінити мобільний пристрій і назвати його вартість.

Receive News & Ratings Via Email - Enter your email address below to receive a concise daily summary of the latest news and analysts' ratings with our FREE daily email newsletter.