«Забираю свої слова назад». Ppd розчарувався в рівні європейської «Доти»

September 12, 2018 - By Arturo Altman

Капітан Ninjas in Pyjamas Пітер ppd Дагер висловився про силу команд з Європи в закритому кваліфікації The Kuala Lumpur Major. Там склад Дагера переміг Team Lithium і Team Liquid, отримавши слот у верхній сітці відбіркових.

Гравець похвалив регіон 17 вересня, коли підписав контракт з організацією Ninjas in Pyjamas. Дагер назвав європейську «Доту» кращою, хоча раніше виступав тільки в Північній Америці.Peter Dager

Європейська «Доту» — найкраща «Доту»

NiP отримали інвайт в закриту кваліфікацію від Європи і на даний момент не програли в ній жодного матчу. Другу карту протистояння з Team Liquid команда ppd виграла за 15 хвилин — лише один матч на цьому відбірковому турнірі закінчився швидше. Після цього Дагер розчарувався в рівні європейської «Доти».

З другої групи у верхню сітку кваліфікації Європи пройшла Team Secret. Команда Клемента Puppey Іванова обіграла madjor atendari і Alliance.

Слоти на мейджоре виграють три клуби з Європи. Основна стадія турніру відбудеться 9-18 листопада в столиці Малайзії. Призовий фонд змагання складе мільйон доларів і 15 тис. очок Dota Circuit Pro.

Receive News & Ratings Via Email - Enter your email address below to receive a concise daily summary of the latest news and analysts' ratings with our FREE daily email newsletter.